Incident v Praze

Auto ujíždělo hlídce, způsobilo nehodu. Šest zraněných včetně dětí

Petr Zelený
Petr Zelený, Ondřej Špalek
Aktualizováno 20:33
22.6. 2021 19:36
Téma:

Policisté i záchranáři od úterní 19. hodiny zasahují u vážné dopravní nehody v Praze. Podle dostupných informací ji způsobilo auto, které začalo ujíždět před policejní hlídkou a následně nabouralo dvě jiná auta a autobus. Zranilo se celkem šest lidí, z toho dva těžce. Vzlétl i záchranářský vrtulník, mezi pacienty jsou i tři děti.

"Po 19. hodině si hlídka všimla vozidla, jehož registrační značky byly v pátrání. Řidič na výzvy k zastavení nereagoval, místo toho šlápl na plyn a začal ujíždět," popsal pro TN.cz před 20. hodinou policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

Únik nejspíš kradeného auta skončil u sjezdu z ulice 5. května na Vyskočilovu ulici, kde narazilo do dvou dalších osobních aut a autobusu. "Na místě je více zraněných, podle mých informací je mezi nimi i šofér unikajícího auta a jeho spolujezdkyně," doplnil Rybanský.

 

 

"U nehody zasahují mimo jiné čtyři pozemní posádky a také vrtulník. Podle aktuálních informací jsou na místě čtyři zranění při vědomí a jedna zaklíněná žena, kterou vyprošťují hasiči. Počty zraněných se ovšem ještě mohou měnit," informovala v úterý před 20. hodinou mluvčí záchranky Jana Poštová.

 

Později na twitteru záchranáři uvedli, že nakonec pečovali o šest zraněných. Dva lidé se zranili těžce, jednoho z nich zdravotníci uvedli do umělého spánku. Mezi čtyřmi lehce zraněnými byly tři děti. Pacienti po ošetření na místě putovali hned do několika pražských nemocnic. 

 

 

GALERIE: Ujíždějící auto v Praze způsobilo vážnou nehodu

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Ujíždějící auto v Praze způsobilo vážnou nehodu - 5

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz