Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.6. 2018 21:52
Tragická nehoda

Autobus srazil u nádraží dva chodce! Jeden na místě zemřel

Tragická nehoda v Uherském Brodě
Zdroj: Policie ČR

Ve čtvrtek krátce před třetí hodinou odpoledne vyjeli policisté k tragické nehodě v Uherském Brodě. Autobus tam srazil dva chodce. Sražený muž na místě zemřel, chodkyně musela kvůli vážnosti zranění do nemocnice.

"Nehoda se stala na ulici Pod Valy před vlakovým nádražím, kde dvaapadesátiletý řidič autobusu srazil muže a ženu. Jedenapadesátiletý muž zraněním na místě podlehl, třiapadesátiletá žena utrpěla zranění, se kterým byla převezena do zlínské nemocnice," potvrdila policejní mluvčí Lenka Javorková.

 

Dechová zkouška u řidiče autobusu byla negativní. Provoz v místě nehody byl kvůli vyšetřování až do 18. hodiny řízen kyvadlově.

 

Zatím nebylo stanoveno, jak se celá nehoda stala, okolnosti jsou totiž velmi nejasné. Policie z toho důvodu žádá o pomoc případné svědky, aby se ozvali na bezplatnou policejní linku 158.

 

 

"Policisté se domnívají, že dopravní nehodu musel někdo vidět, jelikož se jedná o velmi frekventované místo. Je možné, že lidé, kteří nehodu viděli, pak odešli na vlakové nádraží a odjeli. Žádáme všechny svědky, aby se policistům ozvali. Děkujeme," doplnila Javorková.

TN.cz