Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2018 17:38
Hromadná nehoda

Autobus v Roudnici nedobrzdil, tlačil před sebou auta! Dva zranění

Zdroj: TV Nova

Centrum Roudnice nad Labem na Litoměřicku v pátek brzy ráno ucpala hromadná nehoda autobusu a šesti osobních aut. Podle prvních informací to vypadá, že šofér autobusu nedobrzdil a pak před sebou tlačil několik aut. Nejméně dva lidé se zranili.

Autobus se do aut před sebou natlačil krátce před šestou hodinou ráno na Špindlerově třídě v centru města. Policisté v dopravním servisu uvedli, že ke srážce došlo poté, co řidič autobusu nedobrzdil.

 

Na místě se pochopitelně okamžitě začaly v ranní špičce tvořit dlouhé kolony, policisté odhadují, že omezení tu vydrží asi do osmé hodiny ráno.

 

 

Po nehodě zůstal v jednom z aut zaklíněný člověk, kterého museli vyprošťovat hasiči. "Při nehodě se lehce zranili dva lidé v osobních autech. V autobuse kromě řidiče cestovalo 12 lidí, těm se nic nestalo. Zkouška na alkohol byla u šoféra negativní," řekla TN.cz policejní mluvčí Pavla Kofrová.

 

 

Doplnila, že policisté nyní zjišťují, zda brzdy autobusu selhaly, či zda je chyba na straně šoféra hromadného dopravního prostředku.

 

14

GALERIE: Hromadná nehoda autobusu a šesti aut v Roudnici nad Labem

Zdroj: AKTU.cz

Autobus v Roudnici nad Labem před sebou tlačil několik aut - 3

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama