zvrhlá opatrovnice

Babička měla divoký sex na záchodě. Vnuk (2) se musel dívat!

Sex na záchodě
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Podívaná, na kterou dvouletý chlapeček jen tak nezapomene. Babička ho s sebou vzala do tělocvičny, zacvičit si ale chtěla trochu jiným způsobem, než je v posilovně obvyklé.

Dvaačtyřicetiletá April Purvisová jde svému vnukovi skutečně skvělým příkladem. Zdrogovaná a posilněná vodkou vzala dítě do posilovny, tam ale měla na veřejných záchodech úplně jiné starosti, než dohlížet na dítě.

 

Vnouček spíš dohlížel na ni, a to doslova. Smyslů zbavená babička si totiž nabrnkla prvního chlápka, kterého viděla, a přímo před očima dítěte si to s ním začala na záchodcích rozdávat.

 

 

Podivné zvuky ale přilákaly do umýváren dalšího chlapce, muž ho ale podplatil několika dolary, aby šel pryč. Když se za nějakou dobu vrátil, našel na záchodcích už jen bezvládnou ženu, která v náručí svírala svého vnuka a nůž.

 

Chlapec si nejprve myslel, že je Purvisová mrtvá. Když ale přijeli policisté, začínala přicházet k sobě. Ti později zjistili, že žena žila v domě bez tekoucí vody a elektřiny. Matka dítěte byla šokovaná, Purvisová jim prý běžně s hlídáním pomáhala. Kvůli zanedbávání péče o dítě skončila povedená babička ve vězení. Pustili ji na kauci ve výši 72 tisíc korun.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TRAVIČKA ZELENÁ: Má konopí škodlivé účinky? Nový vědecký výzkum to popírá!

Žena přestala brát drogy! Neuvěříte, jak se během třech měsíců proměnila

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz