Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Mladší muži

Babička prozradila recept na trvalé mládí. I v 60 má sex se zajíčky

Gaynor Evans - 1
Zdroj: facebook, Gaynor Evans
Gaynor tvrdí, že o milence nemá nouzi

Gaynor Evansové táhne na šedesátku a má čtyři vnoučata, ale stále si prý užívá s 30letými muži. Právě sex s mladšími milenci je podle ní tajemství, jak vypadat a cítit se i ve vyšším věku dobře.

Gaynor Evansové je 57 let a za svůj život údajně souložila s více než 200 muži. I přesto, že je hrdou babičkou čtyř vnoučat, dokáže si užívat a neváže se. Vše ale odstartovalo až v roce 2010, kdy se rozvedla se svým druhým manželem a začala mít sex s mnohem mladšími muži. Píše o tom portál The Sun.

 

Gaynor z Enfieldu nedaleko Londýna tvrdí, že nikdy nespí s mužem starším 30 let, protože mladíčci jsou prý v posteli lepší. Jejímu nejmladšímu úlovku bylo prý 23 let. Právě oni jsou údajně důvodem, proč i přesto, že jí táhne na 60, vypadá dobře a cítí se stále plná energie.

 

"Jsem jedna z nejvíce otevřených a nejaktivnějších pum (anglicky cougars, starší ženy, které "loví" mladší muže - pozn. red.) ze všech. Nechlubím se tím a vím, že to není pro každého, ale já s nikým nemám sex dvakrát. Nikomu se za to omlouvat nebudu, jsem šťastná," prohlásila Gaynor.

 

 

GALERIE: Gaynor Evansová

1
/
5
Zdroj: facebook, Gaynor Evans
Gaynor Evans - 5

 

Sama sebe Gaynor označuje za anomálii, není podle ní běžné, aby ženy v jejím věku žily jako ona. "Jsem starší žena, která se neřídí konvencemi, jsem velmi neobvyklá. Cítím se na třicet a nebudu se trápit tím, jestli mě někdo odsuzuje za to, že spím s 25letým mužem," dodala.

 

Gaynor prý nikdy nechodí jen s jedním mužem. Její osobnost se podle ní nehodí ke starším mužům a zajímá se spíše o to, jak být dobrá milenka, než hospodyňka. "Starší muži potřebují, aby se o ně někdo staral, ti mladší si jen užívají a nemají žádnou zátěž," myslí si babička čtyř vnoučat.

 

 

Ani s jedním z manželů prý Gaynor nebyla šťastná. Poprvé se provdala velmi mladá a přestože spolu měli tři děti, rozvedli se. Druhého manžela poznala jako svobodná matka, byl o deset mladší a ona se hned zamilovala. Ani s ním ale vztah nevyšel, a tak byla Gaynor najednou ve 40 letech single.

 

"Být svobodná, když mi táhlo na padesát, byl šok. Rozhodla jsem se, že musím změnit způsob, jakým se na vztahy dívám. Byla jsem vyděšená, bojovala jsem s nízkým sebevědomím, a tak jsem znovu objevila sama sebe," doplnila Gaynor s tím, že mladší muže poznává v baru nebo pomocí mobilní aplikace.

TN.cz