střepiny speciál

Babiš exkluzivně o kandidatuře na prezidenta: "Chci posouvat věci dopředu."

Andrej Babiš v pořadu Střepiny - 5
Zdroj: TV Nova
Štěpán Hrubý
Štěpán Hrubý
Publikováno 6. 10. 2019
Téma:

Premiér Andrej Babiš bude dnes večer hostem speciálního vydání pořadu Střepiny. V rozhovoru s Michaelou Indrákovou promluví mimo jiné o své možné kandidatuře na prezidenta. Mluvit se ale bude také o klimatické změně a dalších aktuálních tématech.

Šéf ANO Andrej Babiš dnes večer v pořadu Střepiny exkluzivně promluví o své možné prezidentské kandidatuře. Současný prezident Miloš Zeman už je ve svém druhém funkčním období a potřetí kandidovat nemůže. Logicky se tak začíná řešit, kdo by měl Zemana ve funkci hlavy státu nahradit.

 

Sám prezident Miloš Zeman tento týden prozradil jména dvou mužů, kteří by se mu líbili v případném druhém kole prezidentské volby. Jednalo se o Josefa Středulu a Vladimíra Dlouhého, jeden zástupce levice, druhý pravice. Mnoho lidí na tom překvapilo, že jedním ze Zemanových vysněných nástupců není premiér Andrej Babiš, se kterým prezident udržuje dlouhodobě dobré vztahy.

 

A právě o tom mluvila s ministerským předsedou moderátorka Střepin Michaela Indráková. "Já jsem manažer, profesí obchodník, člověk, který organizuje, chce posouvat věci dopředu,“ reagoval Andrej Babiš.

 

 

Co řekl Babiš Zemanovi o své možné kandidatuře na prezidenta? Chtěl by prezidentský úřad Andrej Babiš sám vykonávat? Nejen na tyto otázky odpoví premiér už dnes večer ve speciálním vydání pořadu Střepiny ve 21:35 na TV Nova.

 

Předchozí díl pořadu Střepiny si můžete přehrát zde.

 

Podívejte se na reportáž o 75. narozeninách prezidenta Miloše Zemana: 

TN.cz