Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Premiéra se blíží

Baby nebude sedět v koutě! Natočili remake Hříšného tance

Hříšný tanec
Zdroj: Profimedia
Scéna z filmu Hříšný tanec

Oblíbený film z konce 80. let Hříšný tanec se dočkal nového zpracování. Nově natočený příběh Baby a Johnnyho má dokonce jednou tolik hudebních čísel jak původní film z roku 1987. Jednu z hlavních rolí dostala také herečka a zpěvačka Nicole Scherzingerová.

Nové zpracování Hříšného tance má na svědomí americká stanice ABC. Teď divákům prozradila, že jej poprvé uvidí už 27. května. Film má mít 180 minut, tedy o 80 minut více než původní Hříšný tanec s Jennifer Greyovou a Patrickem Swayzem.

 

Na výrobě filmu se ale podílela scénáristka původního Hříšného tance Jessica Sharzerová. Nová hudební čísla a přidané scény by se tak co nejvíce měly nést v duchu povodního filmu. Stejně jako kultovní film se i nový remake bude odehrávat v hotelu v pohoří Catskill na východě USA.

 

Mladá Frances Housemanová přezdívaná Baby, kterou v remaku hraje dvacetiletá australská herečka Abigail Breslinová, přijíždí do hotelu Maxe Kellermana společně se svými rodiči a starší sestrou. Ač sama z bohatých poměrů, zamiluje se Frances do chudého učitele tance Johnnyho Castla.

 

 

V remaku Patricka Swayzeho nahradí herec a tanečník Colt Prattes. Ten své taneční umění už předvedl ve videoklipu k písni Try od zpěvačky Pink. Představitelka Baby Breslinová byla nominována na Oscara za roli ve filmu Malá Miss Sunshine.

 

Režie filmu se ujal australský režisér Wayne Blair. V roli vedlejších postav se objevili hvězdní herci. Roli Johnnyho taneční partnerky Penny Johnsonové dostala zpěvačka a herečka Nicole Scherzingerová, která zpívala se skupinou Pussycat Dolls a několik let žila s automobilovým závodníkem Lewisem Hamiltonem.

 

 

Role rodičů Baby ztvární Bruce Greenwood, který se objevil třeba ve filmech Dvojí obvinění, Třináct dní nebo Star Trek, a Debra Messingová, známá především ze seriálu Will & Grace.

 

Fanoušci se na nové zpracování kultovního příběhu už nesmírně těší. A hlavně na to, jak noví představitelé zvládnou tuto legendární scénu:

vbo TN.cz