Radostná zpráva

Babyboom pokračuje! Další krásná moderátorka čeká miminko

Moderátorka Iveta Kořínková čeká miminko
Zdroj: Instagram, TN.cz
Moderátorka Iveta Kořínková oznámila, že čeká miminko
Téma:

Moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková oznámila, že je těhotná. Miminko by se jí mělo narodit za pět měsíců. Připojí se tak ke kolegyním Tereze Jandové, Marcele Škábové a Michaele Indrákové.

"Kdo by to řekl... klasická černobílá fotka a už je moje nejoblíbenější," napsala krásná moderátorka na instagram a přiložila svoji fotku, na které leží na gauči a líbá černobílý snímek z ultrazvuku.

 

Iveta zároveň připsala, že je už ve čtvrtém měsíci těhotenství. Při čtvrtečním vysílání Snídaně by přitom málokdo z diváků řekl, že brunetka čeká miminko. I když si v jedné chvíli zřejmě instinktivně přitiskla ruku na rostoucí bříško.

 

V komentářích okamžitě začaly přibývat gratulace, některé dokonce od nováckých kolegů. "Já se to snad dozvím poslední! To je zpráva, panečku, z říše snů! Moc moc držím palce a myslím na Tebe! Tedy na vas," napsal třeba moderátor Michal Jančařík.

 

GALERIE: Moderátorka Iveta Kořínková čeká miminko

1
/
10
Zdroj: Instagram
Moderátorka Iveta Kořínková čeká miminko - 1

 

Jen před třemi měsíci přitom porodila syna Maxmiliana Ivetina moderátorská kolegyně Tereza Jandová. Na začátku listopadu se narodil chlapeček Marcele Škábové Tomčíkové, dostal jméno Erik. Pár dní poté přišel na svět syn Michaely Šmídové Indrákové Matyáš.

 

 

Babyboom vypukl také mezi hereckými a sportovními hvězdami. Za posledních několik měsíců přivedly na svět potomky třeba Aneta Krejčíková, Kristýna Leichtová a Marie Doležalová nebo Barbora Špotáková a Nicole Vaidišová. Více se dozvíte zde.

 

Moderátorka Iveta Kořínková odhalila své soukromí! Podívejte se na reportáž TV Nova z minulého roku: 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová se raduje: Budu máma! FOTO

Hvězda Ulice Tereza Bebarová promluvila o miminku: Bude to holka, nebo kluk?

epa TN.cz