Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

komplikace v dopravě

Během chvíle bouraly tři autobusy MHD, nejméně čtyři zranění

Ve čtvrtek dopoledne bouraly v Praze hned tři autobusy městské hromadné dopravy. V prvním případě se srazily dva autobusy v ulici Vysočanská, při nehodě se zranili celkem tři lidé. Jen o chvíli později boural další autobus v Ruské, ani druhá nehoda se neobešla bez zranění.

Autobusy městské hromadné dopravy v Praze provázela ve čtvrtek dopoledne pořádná smůla, už po deváté hodině přijala tísňová linka hlášení o nehodě hned dvou autobusů v ulici Vysočanská.

 

"Při nehodě se srazily dva autobusy. Lehká zranění utrpěli tři lidé. Příčiny dopravní nehody jsou v šetření," potvrdil vyšetřování policejní mluvčí Jan Rybanský.

 

Zranění utrpěli cestující v autobusech, řidiči vyvázli bez zranění. Podle všeho jeden z autobusů nedobrzdil a zezadu narazil do druhého.

 

111

GALERIE: Nehody na Vysočanské a ve Vršovicích

Zdroj: AKTU.cz

Srážka dvou autobusů na Vysočanské - 1

Hodnocení:

 

O chvíli později vyjížděli záchranáři a policisté k další nehodě, ve které opět figuroval autobus městské hromadné dopravy, který narazil do osobního auta.

 

 

Tísňová linka přijala hlášení o nehodě na křižovatce ulic Ruská a Bělocerkevská v 10:21.

 

 

"Autobus se srazil s osobním autem na křižovatce ulic Ruská a Bělocerkevská ve směru do centra. Během nehody došlo ke zranění. Nehoda se obešla bez úniku provozních látek," popsal Rybanský.
 

klma TN.cz