FOTKY UNIKÁTNÍ SEXSHOP

Berlín se chlubí sexshopem pro vegany. Zajímavý je svým zbožím

Vegan sexshop - 4
Zdroj: facebook.com, Other Nature alternativer Sexladen
Téma:

Veganské obchody v Berlíně jsou už dlouhou dobu běžné. Ale teď je Berlín unikátní sexshopem pro vegany. Obchod Other Nature se nachází v berlínské čtvrti Kreuzberg. Cílem bylo vytvořit přátelský a otevřený prostor, proto nesvítí neonovými barvami jako sexshopy známé z Čech.

Životní styl, který se zaměřuje na ohleduplnost vůči zvířatům, je v Německu hodně rozšířený, a tak se již neomezuje jen na stravování. Veganská prodejna s erotickými pomůckami se nachází v Mehringdamm 79 v Berlíně.

 

Obchod je prosvětlený díky velkým oknům, a tak na zákazníky můžete vidět z ulice. Jsou zde pohovky, kde můžete pít čaj. Je to zkrátka úplně jiná atmosféra, uvedla manažerka obchodu Tamara Ries pro deník Die Welt.

 

GALERIE: V Berlíně byl otevřen sexshop pro vegany

1
/
4
Zdroj: facebook.com, Other Nature alternativer Sexladen
Vegan sexshop - 1

 

Provozovatelé obchodu dbají na to, aby výrobky neobsahovaly žádné zvířecí produkty. Zboží je dodané od veganských výrobců nebo od konvenčních firem. Obchod se podle zakladatelek vyznačuje i dalšími přívlastky. Například feministický, ekologický a vstřícný homosexuální orientaci. Nabídka produktů udělá radost každému pohlaví.

 

 

Podobné prodejny jsou podle Riesové v USA i v Kanadě, Other Nature se odlišuje pečlivě vybraným sortimentem.

dav TN.cz