Kuriózní případ

Ženu vyhodili kvůli nevhodnému oděvu! Také vás pohoršuje? FOTO

Pracovní oblečení Kate Hannah
Zdroj: facebook
Za tohle oblečení Kate vyhodili
Téma:

Důvody k vyhození z práce jsou různé. Šéf Kate Hannah z Yorkshireu však přišel s něčím, co pobouřilo nejen Kate, ale i veřejnost. Kate tvrdí, že její manažer po ní požadoval nosit v práci podprsenku. Když odmítla, vyhodil ji.

Kate Hannah byla zaměstnaná jako servírka v hospodě ve společnosti East Riding. Nedávno přidala na svůj facebook příspěvek se záměrem podělit se o svou nepříjemnou pracovní zkušenost. "Jsem znechucená tím, jak se můj šéf zachoval. V přítomnosti tří zákazníků mi oznámil, že pokud nebudu nosit v práci podprsenku, nemohu v ní dále pokračovat. Nechal mě tam pak jen tak stát, s pocitem hanby,“ popsala Kate Hannah.

 

Anketa

Je sundaná podprsenka důvodem k vyhození z práce?

Hlasovalo 1625 lidí.
Tento příběh oslovil celý svět a stal se terčem mnoha komentářů. Lidé zastávají názor, že v práci by neměl být rozhodující fakt, zda žena nosí nebo nenosí podprsenku. Hospoda, ve které žena pracovala, na obvinění zareagovala: "Můžeme potvrdit, že žádný zaměstnanec nebyl propuštěn na základě takového obvinění.“

 

 

 

Celý incident je tedy velmi zvláštní. Není to však jediný případ takového charakteru. Podobnou zkušenost má i dvacetiletá Hannah Peweeová z Michiganu v USA, která byla vyhozena z obchodu kvůli tomu, že na sobě měla tílko a kraťasy. Tento příběh však skončil omluvou ze strany obchodu. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Studentka byla vyhozena ze školní tělocvičny. Nevhodné jednání pobouřilo vedení i lidi na sociální síti!

Kráska získala vysněnou práci. Během chvíle ji vyhodili z minuty na minutu! Důvod je naprosto šokující

sim TN.cz