Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.9. 2018 18:42
Opuštění psi

Bezcitný majitel uvázal tři štěňata k plotu. Jejich matka je bránila

Zdroj: TN.cz

V pondělí vyjížděla policie k nepochopitelnému případu na Tachovsku, kde někdo uvázal tři štěňata k plotu. Rodiče štěňat byli výrazně pohublí a zanedbaní a nervózně pobíhali kolem. Přivolané strážníky k štěňatům ani nechtěli pustit.

Ve Studánce na Tachovsku někdo uvázal na smyčku za krk k plotu tři dvouměsíční štěňata. Dospělí psi - rodiče štěňat - pobíhali kolem nich, varovně štěkali a nechtěli nikoho pustit k uvázaným štěňatům.

 

Oba byli dost zanedbaní a pohublí. Policie musela dokonce fenku uspat, aby se mohla dostat ke štěňatům a odvázat je.

 

Odchytu se zúčastnila starostka Studánky, která poskytla i videa z odchytu, a útulek Psí domov Nora, který se pejsků ujal a případ zveřejnil na své facebookové stránce.

 

16

GALERIE: Uvázaná štěňata na Tachovsku

Zdroj: facebook, Psí domov Nora

Uvázaná štěňata na Tachovsku - 6

Hodnocení:

 

Příběh psí rodinky, se kterou bezohledný majitel naložil krutým způsobem, vyvolal na facebooku velkou pozornost - sdílely jej téměř dva tisíce lidí a mnoho lidí projevilo zájem psům pomoci.

 

 

Psí domov Nora proto na facebooku zveřejnil číslo účtu, na který lidé mohou psí rodince posílat peníze. Zároveň vyzval veřejnost o pomoc s hledáním majitele odložených psů. Pokud tedy psy poznáváte, neváhejte kontaktovat policii.

 

Podívejte se na záběry z místa, kde byli psi uvázaní

 

sei TN.cz