porodila dítě

Ženu v komatu znásilnili, otcem dítěte může být i někdo z lékařů

Téma:

Naprosto otřesný případ rozplétají detektivové z Phoenixu v Arizoně. Hledají zvrhlíka, který v místním hospicu znásilnil pacientku, která už je déle než deset let ve vegetativním stavu. Na vše se přišlo poté, co devětadvacetiletá Apačka na konci prosince náhle porodila chlapečka.

Hororový případ otřásl světem už o víkendu. Teď se objevily nové a otřesné detaily. Samotný porod byl velmi náročný - policejní seržant Tommy Thompson na tiskové konferenci uvedl, že chlapeček byl při příchodu na svět ve vážném stavu a skoro zemřel.

 

Dítě přišlo na svět 23. prosince, personál léčebny pro dlouhodobě nemocné Hacienda HealthCare prý do té doby netušil, že je pacientka těhotná.

 

Devětadvacetiletá příslušnice místního apačského kmene je už déle než deset let ve vegetativním stavu poté, co se téměř utopila. "Jde o bezmocnou oběť, která byla sexuálně zneužita a rozhodně nebyla v pozici, aby mohla se stykem souhlasit," uvedl na konferenci podle britského Daily Mailu Thompson.

 

Příbuzní pacientky jsou pochopitelně rozzuření a šokovaní. "Rodina by mým prostřednictvím chtěla vzkázat, že chlapeček se narodil do milující rodiny a bude o něj dobře postaráno," informoval v prohlášení advokát John Michaels.

 

 

Policie už podle CNN začala shromažďovat vzorky DNA od všech mužských zaměstnanců, kteří ve zdravotnickém centru pracují. Vyšetřovatelé doufají, že díky tomu vypátrají otce dítěte. Pokud by některý z mužů DNA odevzdat nechtěl, nařídí mu to soud.

 

Zatím není jasné, jak vysoký trest násilníkovi po vypátrání hrozí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Zneužíval mě otec - denně! Od mých 11 let!
VÁŠ PŘÍBĚH: Zavinila sis to sama - řekli znásilněné dívce!

pez TN.cz