Píseň k bondovce

Billie Eilish představila píseň k nové bondovce. Poslechněte si ji

Billie Eilish vydala píseň k bondovce
Zdroj: Profimedia
Téma:

Americká zpěvačka Billie Eilish zveřejnila píseň No Time to Die (Není čas zemřít), která již brzy zazní ve stejnojmenné bondovce. Představila ji v pátek na svém YouTube kanálu, kde video nasbíralo za osm hodin přes tři miliony shlédnutí.

Osmnáctiletá zpěvačka je historicky nejmladší interpretkou ústřední písně slavné filmové série. Zařadí se tak mezi hudební velikány jako jsou Adele, Madonna, Tina Turner, Louis Armstrong nebo Paul McCartney, kteří se postarali o hudební doprovod k příběhům nejslavnějšího filmového agenta v minulosti.

 


Píseň zpěvačka složila se svým bratrem Finneasem O´Connellem. "Podvědomě i vědomě jsme se snažili napsat úvodní píseň k bondovce celý život,“ řekla Billie portálu E! News.

 


Před diváky ji poprvé zazpívá v úterý 18. února na udílení hudebních cen Brit Awards v Londýně. Zpěvačka letos v lednu ovládla udílení amerických cen Grammy, kde zvítězila hned ve čtyřech kategoriích.

 


V pořadí pětadvacátý snímek, který přibližuje dobrodružství britského agenta, vstoupí do českých kin letos v dubnu. Jedná se zřejmě o poslední příběh o Jamesi Bondovi, ve kterém si titulní roli zahraje Daniel Craig. Ten ztvárnil slavného agenta již čtyřikrát.

 


Vedle Daniela Craiga se ve filmu objeví například Ralph Fiennes, Naomi Harrisová nebo Ben Whishaw. Role hlavního záporáka se zhostí Rami Malek, který loni dostal Oscara za ztvárnění Freddieho Mercuryho v Bohemian Rhapsody.Před půl rokem tvůrci Jamese Bonda šokovali tím, že v příští bondovce se v roli agenta 007 objeví poprvé v historii žena, a to herečka Lashana Lynchová. Tu mohou diváci znát z komiksového filmu Captain Marvel.

 

Lucie Staničková TN.cz