Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

videoukázka výměna manželek

Bitka ve Výměně: Náhradní manžel drsně napadl Janu před dětmi

Zdroj: TV Nova

Ve středeční premiérové Výměně manželek bude opět pořádně rušno. Dojde na nadávky, bouchání hlavou o zeď a dokonce fyzickou roztržku mezi náhradní manželkou a partnerem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci.

 

Rodinu z Bíliny přihlásila do Výměny manželek Žaneta. Tvrdí totiž, že na celou rodinu je sama a manžel se vůbec nevěnuje dětem. I v Liberci o účasti v tomto projektu rozhodla žena. Ta chce zjistit, jestli ji bude Richard chybět. To co ji ale čeká, si nepředstavovala ani v nejhorším snu.

 

O akci nebude tentokrát ve Výměně manželek žádná nouze. Náhradní partneři si evidentně nesednou a hádky budou na denním pořádku. A nejen hádky. "Ty koště jedno zas*aný, vrať se okamžitě zpátky," křičí v ukázce Jana (32) na svého náhradního manžela.

 

128

GALERIE: Výměna manželek - Napadení a zásah štábu!

Zdroj: TV Nova

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení

Hodnocení:

 

 

Po několika dnech totiž začne mít velmi silné problémy s náhradním manželem Romanem. Vše vyústí ve chvíli, kdy si dá několik piv. Dojde k obrovské hádce a dokonce i ke strkanici, při které musel zasahovat štáb.

 

"Ty koště jedno zas*aný, vrať se okamžitě zpátky," křičí v ukázce Jana (32) na svého náhradního manžela. A ten si to nenechá líbit. Opravdu se vrací zpátky a náhradní manželku fyzicky napadne. Poté odejde z bytu a začne hlavou bušit o výtah.

 

 

Jak to celé dopadne? Sledujte Výměnu manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Irina z Výměny manželek šla s pravdou ven: Michal jako tyran a nečekané obtěžování!

Život po Výměně: Mirek řekl, jak to skutečně bylo ve vířivce!

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?
VÁŠ PŘÍBĚH: Jedna facka odstartovala kolotoč násilí a strachu

hru TN.cz