odhalené tajnosti

Šílená historie milostného života Angeliny Jolie: Krev i bolest

Angelina Jolie
Zdroj: 9gag.com
Angelina Jolie

Nosila lahvičky krve, při milostných hrách se s partnerem řezali nožem, líbala se s bratrem, milovala ženu a o panenství přišla se svolením matky u nich doma. To vše připomíná Daily Mail poté, co se svět dozvěděl, že hvězdný pár Angelina Jolie a Brad Pitt se rozvádí.

Angelina jednou prohlásila, že spala jen se čtyřmi muži a tři z nich byli jejími manžely. Má za sebou ovšem jiné a mnohem bizarnější milostné zkušenosti, které by snad ani Hollywood nedokázal vymyslet, píše Daily Mail.

 

"Byla jsem členem skupiny zvané Kissy Girls. Ve školce jsem byla velmi sexuální, " řekla Angelina časopisu OK! v roce 2007. "Vymyslela jsem hru, kde jsem měla líbat chlapce a pak jsme se měli oba svléknout. Tehdy jsem měla pěkný průšvih."

 

 

O panenství přišla Jolie ve čtrnácti letech, ale hlavně - s matčiným požehnáním."Když mi bylo 14, buď to mohlo být nezodpovědné a někde na ulici s přítelem nebo ne. Nakonec se to stalo v mé ložnici s mámou ve vedlejší místnosti, protože jsem chtěla mít kluka," odhalila Cosmopolitanu v roce 2003.

 

Pak se ale věci trochu zvrtly a sexuální zkušenosti začaly být trochu temnější. Angelinu v pubertě fascinovalo sebepoškozování a nože. "Začala jsem mít sex se svým přítelem, ale ten sex a emoce nebyly dostatečné. Už jsem nebyla malá holčička. Chtěli jsme mít s přítelem k sobě blíž, popadla jsem nůž a řízla ho. On mě říznutí oplatil," přiznala. "Byli jsme pokrytí krví a mé srdce bilo jako o závod. Mám spoustu jizev. Bylo to ve věku, kdy jsem se cítila odvážnější po pár pivech."

 

 

Do svých dvaceti let herečka vzala "asi každou možnou drogu", včetně kokainu, extáze, LSD a jejího oblíbeného heroinu. Od toho jí naštěstí odvrátil její první manžel Jonny Lee Miller. O něm později Angelina tvrdila, že to byl její první sexuální vztah, protože šlo o jejího prvního "přítele".

 

Pak si Angelina prožila svůj první vztah se ženou. Šlo o modelku a herečku Jenny Shimizu. "Asi bych si jí i vzala, kdybych nebyla vdaná za svého manžela," odhalila v rozhovoru o mnoho let později. "Zamilovala jsem se do ní od první vteřiny, kdy jsem ji uviděla." S Millerem se herečka rozvedla v únoru 1999.

 

 

Následující rok způsobila poprask, když ji vyfotili, jak se líbá s bratrem v zákulisí vyhlašování Zlatých globů a později na Academy Awards. Poté, co dostala svého prvního Oscara, z pódia dokonce sama prohlásila, že je zamilovaná do svého bratra.

 

Nicméně ve stejnou dobu začala chodit s hercem Billym Bobem Thortonem a o dva měsíce později si ho vzala, přestože byl o dvacet let starší. A zřejmě to byla láska, protože si nechala na rameno vytetovat jméno Billy Bob. S ním také sdílela nezvyklou věc - oba nosili na krku lahvičku s krví toho druhého.

 

 

V roce 2002 pár oznámil, že adoptuje dítě z Kambodži - a o tři měsíce později se rozešli. Angelina sice tvrdila, že další vztah nechce nejméně sedm osm let, ale nestalo se tomu tak. V roce 2005 byla obviněna, že od manželky Jennifer Aniston odlákala Brada Pitta při natáčení filmu Pan a paní Smithovi.

 

Angelina Jolie to sice zprvu popírala, ale pak přiznala, že právě při práci na filmu se do Pitta zamilovala. Byli spolu dlouhých sedm let, než oznámili zasnoubení v dubnu 2012. Svatbu pak měli o dva roky později. A teď plánují rozvod...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Angelina Jolie má dvojnici. A je ještě hezčí než slavná herečka!

EROTICKÁ GALERIE: Angelina Jolie a její sexuální scény! Tahle kráska je prostě ďábel

Související témata:
tn.cz / gar