Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ukončení sporů

Blíží se velké usmíření? Meghan chce pozvat do Anglie svého otce!

Meghan Markle - sestra, otec
Zdroj: Profimedia

Thomas Markle, otec vévodkyně ze Sussexu, by mohl být pozvaný svou dcerou do Velké Británie po narození jeho vnoučete. Podle Meghaniny kamarádky se chystá se svým otcem zakopat válečnou sekeru. Do Británie by mohla také dorazit i její nevlastní sestra Samantha.

Rodinné spory Marklových by mohly být konečně vyřešeny. I když Thomas vyhrožoval Meghan i princi Harrymu prostřednictvím médií, nebyl se svou dcerou v kontaktu od královské svatby, a také neuposlechl jejich prosbu, aby už s novináři nemluvil, vypadá to, že se nad ním vévodkyně slituje.

 

Podle nejmenované kamarádky chce Meghan opět navázat se svým otcem vztah a pozvat ho do Velké Británie, aby se mohl podívat na své vnouče, které se má narodit ke konci dubna.

 

"Ona plánuje nabídnout mír své rodině a pozvat je na návštěvu po narození dítěte včetně její sestry Samanthy," uvedla pro deník DailyMail kamarádka. Meghan prý také doufá, že její první miminko dá rodinu opět dohromady.

 

 

Zda otec či nevlastní sestra pojedou do Anglie, není jisté. Kensingtonský palác se zatím k této zprávě nevyjádřil, informoval deník Mirror. Je také možné, že některý z nich pozvání odmítne.

 

Například Samantha řekla v dokumentu, který odvysílala televize Channel 5, že Meghan nemá srdce. Také jí neodpustila, že je nenavštívila, když slavila v New Yorku příchod svého miminka.

 

Podívejte se na záběry Meghan Markle, když byla v New Yorku:

 

reg TN.cz