Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

velká sláva

Bohdalka zářila štěstím: Řekla, jaký dárek jí udělal největší radost

Bohdalová na oslavě
Zdroj: TV Nova

Legenda českého filmu Jiřina Bohdalová dnes slaví 85. narozeniny - a to ve velkém! Na oslavu v centru Prahy dorazila řada slavných osobností, včetně zpěváka Karla Gotta, prezidenta Miloše Zemana nebo zpěvačky Hany Zagorové. Nechyběla ani primátorka Prahy.

Přípravy na velkou slávu začaly v pražském Michnově paláci už brzy ráno! Slavná herečka Jiřina Bohdalová mezitím relaxovala doma a pečlivě se připravovala. Tam ji zastihl i štáb TV Nova, kterému prozradila, jak se na chystanou oslavu těší.

 

"Abych vám řekla pravdu, těším se a netěším. Přeci jen věk je tady... ale ta představa, že budu stát někde hodinu a půl a budu se líbat s lidma, což já líbání mam ráda,.." smála se herečka.

 

Celý průběh večera pro vás budeme sledovat on-line! Dozvíte se tak mimo jiné i to, které slavné osobnosti přišly herečce pogratulovat...

 

On-line reportáž

Jiřina Bohdalová slaví narozeniny!

0:04

Bohdalová prozradila, jaký dárek jí udělal největší radost!

23:30

Oslavenkyně to na párty pořádně rozjela! Podívejte se sami...

 

22:59

 Bohdalová několikrát zapózovala i fotografům! Ukázala, jak skvěle se baví!

Bohdalová na oslavě

 

 

Máte ve svém rodinném archivu společnou fotografii s Jiřinou Bohdalovou? Pošlete nám její kopii a připište několik řádek o tom, jak a kdy byla pořízena. O vaše fotografie se podělíme s dalšími čtenáři a jistě se jimi pokochá i Jiřina Bohdalová. Fotografie zasílejte na email zpravy@nova.cz. Díky! TN.cz

 

Oslavy jsou v plném proudu! Na oslavu narozenin do Michnova paláce dorazili zpěvačka Hana Zagorová, frontman skupiny Olympic Petr Janda nebo primátorka Prahy Adriana Krnáčová. Párty si ale nenechal ujít ani sám Mistr! Karel Gott dorazil s rodinou a herečku obdaroval velmi zajímavým obrazem, který sám namaloval! No posuďte sami.

 

 

Chybět dnes nemohla ale ani hlava státu, prezident Miloš Zeman, který byl i na hereččiných 75. a 80. narozeninách. "Nespojuji ho s tím úřadem, prostě přijde kamarád," svěřila se herečka pro TV Nova. Zeman Bohdalovou obdaroval rudou kyticí růží! Zároveň řekl, co obrovský dárek symbolizuje:

 

Herečka si oslavu pořádně užívá! S kapelou si dokonce zazpívala některé ze svých oblíbených hitů. "Všichni se dobře baví, každý někoho našel, povídají si - a to je to, co já chci. Aby se dobře bavili a aby si to užívali," prozradila TV Nova Bohdalová. Zároveň přiznala, jaký dárek jí udělal největší radost.

 

"Překvapil mě Láďa Štajdl (bývalá láska Ivety Bartošové a známý hudebník - pozn. red.), že přišel, protože ten už nechodí nikam. [...] To je snad ten největší dárek. A že přišel Karel Gott a ještě mi namaloval obraz...," - herečka jen zářila štěstím.

 

Obrovskou radost ale udělala herečce i její dcera Simona Stašová - a to vcelku obyčejným dárkem! Donesla jí kráječ na cibuli! "Moc si ho přála," vysvětlila TV Nova Stašová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jaká je v soukromí? Jiřina Bohdalová slaví 85. narozeniny. Tohle o ní prozradilo datum narození!

lud TN.cz