85. narozeniny

Takhle Bohdalka řádila na oslavě! Kdo přišel popřát? GALERIE

Legenda českého filmu Jiřina Bohdalová včera slavila své 85. narozeniny - a to ve velkém stylu! Na oslavu v centru Prahy dorazila řada slavných osobností, včetně zpěváka Karla Gotta, prezidenta Miloše Zemana nebo zpěvačky Hany Zagorové. Dárků dostala plno, ten nejkrásnější ale přišel sám.

Pražský Michnův palác včera praskal ve švech. Herečka Jiřina Bohdalová tam totiž v úterý slavila své 85. narozeniny. Oslavu si stále vitání herečka pořádně užívala, stejně tak i hosté.

 

"Všichni se dobře baví, každý někoho našel, povídají si - a to je to, co já chci. Aby se dobře bavili a aby si to užívali," řekla herečka během oslav štábu TV Nova. Na věčírku to pak sama pořádně rozjela! S kapelou si dokonce vystřihla několik svých oblíbených hitů. A takhle to vypadalo!

 

 

Máte ve svém rodinném archivu společnou fotografii s Jiřinou Bohdalovou? Pošlete nám její kopii a připište několik řádek o tom, jak a kdy byla pořízena. O vaše fotografie se podělíme s dalšími čtenáři a jistě se jimi pokochá i Jiřina Bohdalová. Fotografie zasílejte na email zpravy@nova.cz. Díky! TN.cz

 

Oslava to byla vskutku legendární! Na oslavu narozenin do Michnova paláce dorazili zpěvačka Hana Zagorová, frontman skupiny Olympic Petr Janda, herec Jiří Bartoška, František Ringo Čech, herečka Zlata Adamovská, zpěvačka Lucie Bílá nebo primátorka Prahy Adriana Krnáčová.

 

GALERIE: 85. narozeniny Jiřiny Bohdalové

1
/
21
Zdroj: TN.cz
Narozeniny Bohdalové - 21

 

Párty si ale nenechal ujít ani Mistr! Karel Gott dorazil s rodinou a herečku obdaroval velmi zajímavým obrazem, který sám namaloval! "Jeho maminka měla sen, že já si vezmu Karla a Karel si vezme mě. Tak o tom je ten obraz," svěřila se herečka. "Mohu tvrdit, že jsme spolu byli sezdaní. Ale se souhlasem jeho manželky," smála se Bohdalová. Co na Mistrovo dílo říkáte?

 

 

Chybět na včerejší oslavě nemohla ale ani hlava státu, prezident Miloš Zeman, který byl i na hereččiných 75. a 80. narozeninách. "Nespojuji ho s tím úřadem, prostě přijde kamarád," svěřila se herečka pro TV Nova. Zeman Bohdalovou obdaroval nádhernou kyticí růží! Zároveň řekl, co tento rudý dárek symbolizuje:

 

 

Přípravy na velkou slávu začaly v pražském Michnově paláci už brzy ráno, samotná párty žila asi do půlnoci. Pak se hosté začali pomalu trousit domů. Herečka si ale večer náramně užila. Zároveň přiznala, jaký dárek jí udělal největší radost.

 

 

"Překvapil mě Láďa Štajdl (bývalá láska Ivety Bartošové a známý hudebník - pozn. red.), že přišel, protože ten už nechodí nikam. [...] To je snad ten největší dárek. A že přišel Karel Gott a ještě mi namaloval obraz...," - herečka jen zářila štěstím.

 

Kromě jiného dostala ještě starožitný klenot, který jí donesla Lucie Bílá, nebo luxusní Versace kabelku od Hanky Zagorové. Obrovskou radost ale udělala herečce i její dcera Simona Stašová - a to vcelku obyčejným dárkem! Donesla jí kráječ na cibuli! "Moc si ho přála," vysvětlila TV Nova Stašová.

lud TN.cz