VIDEO

Praha vs. Brno: Anketa o hezčí vánoční strom má jasného vítěze

Lucie Šprinclová
Lucie Šprinclová
27.11. 2019 5:55
Téma:

I když začíná období klidu a pohody, trocha rivality neuškodí. Na sociálních sítích se totiž v posledních dnech objevují bouřlivé diskuze o tom, kdo má hezčí vánoční strom. Na náměstích po celé republice už stromy stojí a stačí je jen ozdobit. Ještě předtím, než ho schovají ozdoby, jsme se zeptali lidí na ulici, který jim podle fotografií přijde hezčí. Soutěžit jsme nechali brněnský a pražský strom! A vítez byl jednoznačný.

Pražský vánoční strom v úterý před druhou hodinou ráno doputoval na Staroměstské náměstí v Praze. I Brno už má svůj strom ukotvený. Oba jsou sice ještě zelené, o to lépe je možné porovnat jejich přirozenou přírodní krásu, bez ovlivnění výzdobou. Který z nich je tedy hezčí?


Ve videoanketě jednoznačně vyhrál brněnský strom a to dokonce dvojnásobně. Výsledkem 18:9 svého pražského kolegu docela rozdrtil.

 

 

Pražský strom se lidem zdál křivější a méně košatý. Větve na něm jsou prý málo u země a tak budou muset prázdná místa schovávat vánoční ozdoby. Kdežto na brněnský strom lidé pěli chválu. Líbila se jim barva, výška i mohutnost větví. Praze tedy nezbývá nic jiného než se do příštího roku polepšit.

 

Anketa

Který vánoční strom je podle vás hezčí?

Hlasovalo 2300 lidí.

TN.cz