Svatba v Brně

Bolek Polívka do toho potřetí praštil! Kamarádi na tajné svatbě chyběli

Bolek Polívka a Marcela Černá
Zdroj: Profimedia
Bolek Polívka a dnes už manželka Marcela Černá
Téma:

Herec Bolek Polívka se v 70 letech potřetí oženil! Vzal si dlouholetou přítelkyni Marcelu Černou, s níž má už tři děti. Obřad byl v sobotu na radnici v Brně. Informaci přinesl deník Blesk.

Polívka s Černou si řekli svá "ano" na magické datum - 22. 2. 2020. Samotný obřad byl skromný, konal se na radnici na brněnském Dominikánském náměstí. Šťastní novomanželé poté ještě kameramanovi a fotografovi zapózovali před kostelem svatého Michala.

 

Za svědka šel podle informací deníku Bolkův herecký kolega a velký kamarád Jiří Bartoška. Na svatbu dorazil i s manželkou Andreou. Další slavní přátelé, jako je Pavel Zedníček nebo Miroslav Donutil, ale mezi svatebními hosty chyběli. Svatebčané by se ostatně vešli do dvou desítek.

 

Polívka se tak oženil už potřetí. S první manželkou, výtvarnicí Stanislavou, zplodil dceru Kamilu. Následovala Anna, jejíž matku Evelynu Steimarovou si ale nevzal a která se také stala herečkou. Do manželství s Chantal Poullain se narodil syn Vladimír.

 

 

S Marcelou, dnes už Polívkovou, má Bolek dva syny Jana a Františka Antonína a dceru Marianu. Pár už spolu přečkal těžké časy, když před sedmi lety skončila Polívkova farma kvůli dluhům v úpadku. Herec chtěl z farmy udělat turistické centrum, v současnosti je ale opuštěná a chátrá.

Bolek Polívka vzpomíná na Jarmilu Šulákovou:


 

epa TN.cz