Tvoje tvář má známý hlas

Bolestivé VIDEO: Jak se soutěžící Tváře promění zpět? Dejdar trpěl

Po celé tři řady Tváře diváci u televizních obrazovek žasli nad dokonalou prací maskérů. A zatímco proměny soutěžících ve vylosované interprety jste mohli sledovat každý týden v závěru show, odličování jste zřejmě ještě neviděli.

Martin Dejdar na koncertu show Tvoje tvář má známý hlas ztvárnil zpěváka, který si říká Rag'n'Bone Man. Pro maskéry to byla pořádně náročná proměna - Martinovi museli přidat několik kilo, namalovat složitá tetování a přilepit plnovous.

 

Stejně náročné to ale bylo i pro Dejdara. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak ze soutěžících masku sundavají? Ne? Tak věřte, že je to pořádně bolestivé! Maskéři postupně z obličeje odlepují "druhou tvář", která je ale přilepená tak, aby jen tak dolů nešla. Bolest byla tak velká, že se Martin uchýlil i k nadávkám.

 

I přesto si ale soutěžící oba koncerty ohromně užili. To samé platí i pro diváky, kteří pražskou O2 arénu zaplnili do posledního místa. Kromě Dejdara vystoupilo ve fenomenální show dalších 15 soutěžících napříč třemi řadami Tváře.

 

 

Obrovský potlesk si vysloužil Petr Rychlý, který se proměnil v Honzu Nedvěda i Pepu Vojtka. Celý sál zase dojala Anička Slováčková, která ztvárnila Lanu del Rey. A nechyběli ani vítězové prvních dvou řad Hana Holišová a Honza Cina.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
epa TN.cz