Zábava a hazard

Babišová vyrazila slavit do Špindlu! Zahrála si na bondgirl

Monika Babišová na párty ve stylu Jamese Bonda
Zdroj: Instagram, Monika Babišová
Monika Babišová na párty ve stylu Jamese Bonda
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 11:18
9.12. 2019 11:01

Manželka premiéra Andreje Babiše Monika oslavila konec svého stíhání v kauze Čapí hnízdo ve velkém stylu. Na svém instagramovém profilu uveřejnila fotky z velkolepé párty ve stylu filmového agenta Jamese Bonda.

Dlouhé vypasované rudé šaty, k tomu charakteristické platinové lokny a potutelný úsměv. Monika Babišová se na večírku ve Špindlerově Mlýně evidentně stylizovala do krasavic, které se po boku nejslavnějšího fiktivního tajného agenta objevují už déle než 50 let.

 

A na samotném večírku si vyzkoušela i další z vášní špióna 007 (kromě krásných žen) - hazard. Uveřejnila totiž fotografii od karetního stolku i snímek krupiéra u rulety.

 

GALERIE: Monika Babišová na párty ve Špindlerově Mlýně

1
/
5
Zdroj: Instagram, Monika Babišová
Monika Babišová na párty ve stylu Jamese Bonda - 3

 

V dalším příspěvku si Monika Babišová postěžovala na počasí, ale zážitek si ani tak evidentně pokazit nenechala. "Počasí sice nic moc, ale bylo mi s vámi krásně," napsala.

Je možné, že Babišová ve Špindlu oslavovala to, že jí už nehrozí vězení v kauze Čapí hnízdo. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman totiž sice minulý týden zrušil rozhodnutí o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše, zároveň však z případu vyloučil jeho rodinu, tedy i manželku Moniku.

 

Připomeňte si nejnovější vývoj v kauze v reportáži TV Nova:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz