Video Zemřel na místě

Bosse ruské mafie zastřelili na párty! Slavil propuštění z vězení

Alexandr Zhestokov, podle všeho kmotr ruské mafie, oslavoval své propouštění z vězení, do kterého nastoupil v roce 2013. V tom se k němu ale zezadu přiblížil drobný střelec a několikrát muže zasáhl zbraní do zad. Zhestokov na místě zemřel.

O Zhestokovi se podle britských médiích říkalo, že je vůdcem obávaného gangu Zapsibovskie, který působí v Novokuzněcku. Daily Mirror dokonce uvedl, že jde o jeden z nejnebezpečnějších gangů v Kemerovské oblasti.

 

Ve videu z baru jde vidět, jak si Zhestokov užíval párty u baru s přáteli, když k němu zezadu přišel drobný maskovaný muž, napřáhl na něj pistoli a šestkrát vystřelil. Nikdo se nesnažil útočníka zadržet.

 

 

Postřelený muž se svalil na zem a ještě pár minut se hýbal. Poté ho svědci události otočili na břicho, kde byly jasně vidět střelné rány. Zhestokov brzy poté zemřel. Zdroje neuvádí, jestli se podařilo maskovaného asasina najít.

 

 

Alexander Zhestokov byl v roce 2013 zadržený v Moskvě, když u něj policie našla falešný moldavský pas. Později byl obviněný z organizovaného zločinu, obchodu s drogami, podvodu s realitami a vyhrožování, nikdo proti němu však nechtěl svědčit. Zhestokova tak pustili na začátku letošního července na svobodu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
nor TN.cz