Péče o děti

Brad a Angelina se dohodli! Pomoc psychologa, testy na drogy

Téma:

Hvězdný pár Angelina Jolie a Brad Pitt se alespoň dočasně dohodl, jak bude dál pečovat o své děti. Šest potomků zůstane v péči Jolie, Pitt je bude navštěvovat. Nad první návštěvou ale bude dohlížet terapeut. Herec bude také podstupovat testy na drogy.

Dohoda mezi Jolie a Pittem bude prozatím platit jen necelé tři týdny, do 20. října. První setkání Pitta s dětmi bude sledovat terapeut. Pokud proběhne vše v klidu, bude se Pitt moci s dětmi stýkat bez dohledu psychologa. Pokud ale děti budou třeba rozrušené, může psycholog asistovat i u dalších setkání herce a jeho potomků.

 

Podle předběžné dohody zůstanou děti v péči Angeliny Jolie. Pitt ovšem už avizoval, že bude usilovat o to, aby měl děti ve střídavé péči. Oba manželé budou podle dohody během příštích dní individuálně navštěvovat terapeuty. Podle zdrojů blízkých oběma manželům se Pitt a Jolie k návštěvám terapeutů rozhodli dobrovolně.

 

Magazín TMZ také uvedl, že během následujících týdnů podstoupí Pitt několik namátkových testů na drogy. Ani k těm jej ale nikdo nenutil, Pitt s tím přišel sám vzhledem k obviněním, že za rozpadem jeho manželství mají být drogy.

 

 

Angelina Jolie a Brad Pitt spolu vychovávali šest dětí, patnáctiletého Maddoxe, dvanáctiletého Paxe, jedenáctiletou Zaharu, desetiletou Shiloh a osmiletá dvojčata Knoxe a Vivienne. Na základě dohody, kterou mezi sebou Jolie a Pitt v pátek uzavřeli, se také sezení s terapeuty zúčastní celá rodina, tedy oba rodiče a všech šest dětí.

 

Tímto ale celé rozvodové stání zdaleka nekončí. Právníci obou rodičů usilovně pracují nejen na trvalém uspořádání péče o děti, ale také na rozdělení miliardového majetku nebo na tom, zda bude muset Pitt své brzy již bývalé ženě platit výživné.
 

vbo TN.cz