Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.9. 2018 21:51
Den s Novou

Brány ateliérů Hostivař se otevřely divákům. Přivítaly je hvězdy Novy

Zdroj: TV Nova

Po roce mají diváci TV Nova opět možnost navštívit ateliéry, v nichž se natáčí seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. V ateliérech v pražské Hostivaři na diváky čeká bohatý program a možnost setkání s hvězdami, které znají z televizní obrazovky. Vstupenky jsou vyprodané.

V devět hodin začal v hostivařských ateliérech další Den s Novou. Diváci mají možnost prohlédnout si místa, kde vznikají oblíbené seriály. Po celý den baví návštěvníky vystoupení finalistů SuperStar a také soutěžících z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

 

"Zpíval jsem písničku od moldavské skupiny O-Zone, Dragostea Din Tei. Tady na Dni s Novou jsem ji zpíval sám, ale večer ji uvidíte ještě s mými dvěma kumpány. Jeden z nich je Aleš Háma, člen poroty. Ten druhý je velké překvapení, a pokud chcete vidět, jak se mnou zpívá a tančí, budete se muset večer dívat na pořad Tvoje tvář má známý hlas," pozval diváky jeden z účinkujících Robert Jašków.

 

Dopoledne vystoupili také Michaela Badinková a Tereza Mašková a také finalisté superstar Petr Borkovec, Carmen Pál-Baláž a Aneta Horňáková. Kromě prohlídek ateliérů se návštěvníci mohli setkat i s hvězdami TV Nova.

 

"Krásně nám vyšlo počasí. Diváci tady mají spoustu atrakcí, mají tu co vidět, takže co víc si přát," řekla moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová.

 

"Já mám tato setkání rád. Pro lidi je to rodinný výlet, pro nás je to jedinečná možnost přímého kontaktu s naším divákem," dodal Rey Koranteng.

 

 

Odpoledne budou diváky bavit účastníci minulých řad soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová a Milan Peroutka, a také finalisté SuperStar Eliška Rusková, Jakub Pružinský a Adéla Kvitová.

 

Dnem s Novou provází návštěvníky herci z Ulice Vašek Matějovský (Miki Seidl) a Ondra Havel (Jirka Hložánek). Zájem o akci byl velký a všechny lístky byly již dopředu vyprodány.

vbo TN.cz