Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 9. 2018
přání ke dni otců

Žena našla přání v manželově knize. Bylo od jeho druhé rodiny

Muž měl dvě rodiny, všechno se provalilo
Zdroj: Profimedia
Muž měl dvě rodiny, všechno se provalilo - ilustrační foto

O tom, že Den otců nebývá vždy šťastnou rodinnou záležitostí, se přesvědčila třiatřicetiletá Britka jménem Belinda. Když totiž úplnou náhodou objevila v knize přání ke Dni otců pro svého muže, nestačila se divit.

Se svým manželem Eddiem tvořila Belinda pár několik dlouhých let, měli spolu dvě malé děti. Věřila mu, byl pro ni vším, láskou i životní oporou, neměla důvod mu nevěřit. Jednoho volného odpoledne, kdy byl její muž opět o něco déle v práci, hledala něco na čtení. Ze své knihovny už měla vše přečtené, tak sáhla po detektivce na manželově stolku. Když knihu otevřela, vypadlo na ni přání psané rukopisem malého dítěte. "Šťastný den otců, tvůj Nate," cituje přání deník Daily Mirror.

 

Belinda doufala, že snad může jít o knihu, kterou si její muž půjčil od nějakého přítele. Když se však její manžel vrátil, Belinda se jej okamžitě na podivné přání zeptala. "Eddiemu ztuhly rysy ve tváři," vypráví Belinda. "Bylo to ještě horší, než jsem si myslela.“

 

Nejen, že Eddie před ní skrýval nejen malé dítě, několik let dokonce vedl dvojí život s další rodinou. Deset let žil střídavě s Belindou a jistou ženou jménem Nataša. Tu si Belinda okamžitě vyhledala na sociálních sítích a poslala jí fotografii sebe a dětí, které s Eddiem mají.

 

 

Podváděná žena na druhé straně tak okamžitě zjistila, s jakým podvodníkem dlouhá léta tvoří pár. Obě ženy se s mužem okamžitě rozešly. "Pokud vím, nikoho teď nemá," dodala Belinda. 

mj TN.cz
Reklama