Šokující video

Brutální bitka v Barceloně: Pláž ovládli muži s kovovou tyčí

Bitka na pláži
Zdroj: Daily Mail
Téma:

Chaos, řev a agrese. Těmito třemi slovy se dá popsat situace, která vznikla na městské pláži v Barceloně. Skupinka mužů vtrhla na pláž a začala řešit spor kovovou tyčí. Příčina je prozatím nejasná. Rozhněvané muže, kteří do bitky zatahovali i další turisty, musela zastavit policie.

V sobotu v poledne bitku jako z westernu nikdo nepředpokládal. Ve slunné Barceloně se chtěli opalovat návštěvníci pláže, když v tom se přihnaly dvě skupinky mužů, které se začaly mydlit hlava nehlava.Nejdříve je ostatní natáčeli, ale pak raději utekli do ústraní. Muž v červených trenkách totiž praštil muže v modrých šortkách kovovou tyčí přímo do obličeje. Křičel u toho: "Ty jsou moje, jsou moje."


Agresor s kovovou tyčí byl obzvláště nebezpečný. Ohrožoval i jiné britské turisty, kteří bitkaře nezřetelně slyšeli říkat: "Dej mi ty zas*aný peníze zpátky."


Aby toho nebylo málo, do celé akce se připletli pouliční prodavači, kteří se od sebe rváče snažili odtrhnout. V dálce byly naštěstí slyšet policejní sirény.Šokující incident se odehrál na pláži La Barceloneta, která je už léta centrem napětí mezi turisty a místními obyvateli. Ti oblast považují za tradiční zónu místní dělnické třídy a vadí jim masový rozvoj cestovního ruchu. Celou rvačku prošetřuje policie.

Video zveřejnil Daily Mail: 

han TN.cz