Šli po penězích

Brutální lupiči oběť zmlátili a v kufru auta odvezli do lesa!

Téma:

Muž v Hradci Králové zažil chvíle hrůzy. Dva útočníci ho zmlátili, v kufru auta převezli do lesa a nakonec mu z peněženky ukradli jen pár tisíc korun.

Podobný případ se přitom stal i na Orlickoústecku. Dvojice tam vylákala do lesa zájemce o koupi vozu. Místo toho mu pak se zbraněmi v ruce vzali milion korun.


Dva muži si svoji oběť vytipovali v Březhradě a pak ji převezli v kufru k Novému Hradci. Tady ji bili a pak okradli. To vše kvůli 2600 korunám.


Poškozený prý, dnes už obviněným agresorům, dlužil a takto z něj chtěli vymoci 18 tisíc korun. Muž byl vážně zraněný a až po mnoha hodinách našel z lesa cestu ven. Útočníkům hrozí až deset let.


Jiný trik vymysleli na přelomu roku pachatelé na Orlickoústecku. Přes inzerát nabízeli prodej sportovního vozu, a když se zájemce dostavil i s penězi na smluvené místo, přepadli ho.Dvojice už čekala na muže v kuklách a v rukou měla pravděpodobně pravé zbraně. Po celou dobu pachatelé tvrdili, že ho zastřelí. Vzali mu milion korun. S jeho autem odjeli, aby si rychle nedokázal sehnat pomoc. Vůz pak o několik kilometrů dál odstavili.


Kriminalisté stále nechtějí prozradit, co dvojice s uloupenými penězi udělala a zda jí vůbec něco z této sumy zůstalo.

pez, Petr Brzek TN.cz