Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

video případ řeší policie

Kolaps kvůli alkoholu a novináři napadení pěstmi ve štábu Zemana!

Zdroj: TV Nova

Oslavy v táboře příznivců Miloše Zemana v pražském hotelu se neobešly bez vyostřeného konfliktu. Došlo na rány pěstí i zničenou techniku novinářů. Vše odstartoval kolaps jednoho z účastníků.

V táboře Miloše Zemana vypukly po vyhlášení výsledků voleb bouřlivé oslavy, které se neobešly bez radostných projevů jeho příznivců a veselého zapíjení vítězství.

 

V podvečer ale došlo k vyostřenému konfliktu poté, co se jeden z přítomných mužů začal divoce potácet mezi lidmi. Ostatní ho doprovodili na jeviště, kde se zhroutil. Praštil se přitom silně do hlavy. Na místo byla okamžitě přivolána záchranka.

 

Takhle konflikt pokračoval:

 

"Ošetřili jsme muže s poruchou vědomí, ve které sehrál roli alkohol," sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová. Jenže některým účastníkům se znelíbila přítomnost kamer do takové míry, že zaútočili na novináře. Nebrali si přitom servítky. Nejméně jedna kamera spadla na zem a došlo i na údery pěstí.

 

 

Novináře měla oddělit od salónku, kde k incidentu došlo, dřevěná plenta. Jenže nebylo tak jednoduché ji zatáhnout a tak jednomu z účastníků došla trpělivost. Kameramanovi dokonce vrazil pěstí.

 

Policie prostřednictvím twitteru oznámila, že už případ řeší. "Incidentem v pražském TOP HOTELu se na základě informací z médií zabývají pražští policisté, v tuto chvíli bez konkrétní právní kvalifikace," sdělili vyšetřovatelé.

lud TN.cz