Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.8. 2018 18:42
hrozí jí vězení

Brutální útok na koupališti v Dubí: Policie obvinila mladou ženu!

Napadený mladík v Dubí
Zdroj: facebook
Napadený mladík v Dubí

Až tři roky za mřížemi hrozí ženě (26), která podle policie v úterý bezdůvodně zaútočila na návštěvnici na koupališti v Dubí. Při incidentu měl k úrazu přijít i muž, který se napadené ženy zastal. Vyšetřovatelé Tepličanku obvinili z výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel i jednotlivci.

Úterní potyčka mezi dvěma ženami na koupališti v Dubí má dohru. "Vyšetřovatel teplické policie obvinil na základě provedeného šetření z přečinu výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel a proti jednotlivci 26letou ženu z Teplic," sdělila mluvčí policie Ludmila Světláková.

 

Ta podle policie nejprve návštěvnici nadávala, pak ji napadla i fyzicky. "Měla ji opakovaně udeřit a tahat za vlasy. Napadené ženy se zastal mladý muž, který následně čelil útokům skupiny osob a ránu vyinkasoval i od obviněné," dodala mluvčí.

 

14

GALERIE: Napadený mladík v Dubí

Zdroj: facebook

Napadený mladík v Dubí - 4

Hodnocení:

 

Mladík skončil s několika stehy a podlitinami v obličeji. Lidé ho nyní oslavují jako hrdinu. A svého příbuzného vychvaluje i jeho švagr. Co všechno o mladíkovi prozradil, se dočtete zde.

 

Jak incident odstartoval

Podle svědků incident na koupališti odstartovalo nevhodné chování dítěte jedné z žen. To mělo začít topit tříletou holčičku. "Jedno romské dítě začalo topit dítě takzvaně bílé. Matka bílého dítěte přiskočila, dítě, co topilo její dítě, chytla, odstrčila a zvedla svoje dítě. A tím to mělo skončit. Bohužel neskončilo," posal jeden ze svědků.

 

 

Starosta města později upřesnil, že napadené dívenky se ve skutečnosti zastala matka jiného dítěte, která byla zrovna poblíž. "Holčičce pomohla z vody a neukázněné dítě začala napomínat. To zaregistrovala matka tohoto dítěte a začala napadat nejdříve slovně a pak i fyzicky matku, která holčičce pomohla," sdělil Petr Pípal.

 

Policie nyní vyzývá případné další návštěvníky, kteří u incidentu byli, aby se ozvali na linku 158. "Policie uvítá i případná videa či fotografie, pokud někdo incident zachytil," sdělila mluvčí. "Tepličanka je stíhána na svobodě a za tato jednání jí hrozí až tříletý trest odnětí svobody," dodala.

lud TN.cz
Reklama