Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO Mačkáš mi hada

Brutální útok Romana z Výměny manželek! Takhle napadl číšníka

Zdroj: oficiální zdroj

Účastník reality show Výměna manželek Roman, který proslul scénkou s hadem své tehdejší přítelkyně Jany, kterého při objetí zmáčknul, což vyvolalo ostrou Janinu reakci, tvrdí, že dnes žije úplně jiný život, než jaký měli možnost vidět diváci. Teď se ale objevilo video z kavárny, kde Roman brutálně napadl číšníka.

Janina hláška "Mačkáš mi hada, debile!" zlidověla. Jana tak okřikla svého partnera, tehdy čtyřiadvacetiletého Romana, když ji při společném setkání obou párů chytl kolem ramen. Roman s Janou už není a snaží se přesvědčit lidi, že žije úplně jiný život.

 

Našel si novou přítelkyni a prohlásil, že "život s hady je dávno pryč". Ze slovenské Senice, kde s partnerkou Kristinou teď žije, přišlo ale video, na němž Roman brutálně zaútočil na číšníka v kavárně. Na případ upozornil portál Extra.cz.

 

Roman na záběrech k muži přišel, jednou ranou pěstí jej poslal k zemi a ležícího muže ještě jednou udeřil. Napadený zůstal dlouho ležet bezvládně na zemi. Podle člověka, který poslal redakci Extra.cz video, mělo Romana vyprovokovat to, že se barman fotil s jeho přítelkyní.

 

Sám Roman má ale na incident jiný pohled. "Nenechám nějakého feťáka osahávat mou přítelkyni. Žádnému muži by se to nelíbilo. A nelíbilo se to ani jí, řekla mi to. Bráním jen to, co miluji," vzkázal Roman pro Extra.cz.

 

 

Muž měl při útoku přijít o zuby, Roman ale tvrdí, že se s poškozeným již domluvil, že mu veškeré náklady na léčbu proplatí.

 

Připomeňte si jeden z nejsilnějších dílů Výměny manželek: Jana během osmi očí urážela Sabinu a zfackovala Romana, který jí mačkal hada. Drsných osm očí si Jana vůbec nepamatovala. Na náročné natáčení vzpomínal i režisér, který přiznal, že měl ještě 14 dní deprese. Na tento díl reagoval i bavič Kazma. Jana se ale během výměny sblížila s náhradním manželem Tomášem. Prozradila, že u tulení nezůstalo.

vbo TN.cz