zmlácená seniorka

Brutální útok syna na matku měl smutnou dohru. Žena zemřela

Smutná seniorka
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Třiasedmdesátiletou seniorku v Mariánských Lázních brutálně zmlátil její vlastní syn. Kopal do ní, mlátil jí hlavou o zem. Žena byla převezena do nemocnice, příběh má ale smutný konec - svým zraněním nakonec podlehla. Soud poslal muže do vazby.

V Mariánských Lázních ve čtvrtek večer 51letý muž brutálně zmlátil svou 73letou maminku v jejím bytě. Podle policie ji bil pěstmi do hlavy, mlátil hlavou o zem a kopal do ní.

 

Pohotoví sousedé na muže zavolali policii, když zaslechli hluk, pomoci ženě ale už nikdo nedokázal. Policisté našli stařenku ležet na zemi v bezvědomí. Záchranáři ji v kritickém stavu odvezli do plzeňské nemocnice, kde svým zraněním podle informací TV Nova podlehla.

 

Kriminalisté násilníka zadrželi ihned na místě a obvinili ho z pokusu o vraždu. Zároveň podali návrh o jeho umístění do vazby, kam ho soud v sobotu skutečně poslal.

 

 

Podle mluvčí policie Zuzany Týřové muž stále čelí obvinění z pokusu o vraždu. "Nicméně vzhledem k okolnostem soud zřejmě trestný čin překvalifikuje," dodala Týřová. Zatím mu při prokázání viny hrozí 10 až 18 let ve vězení.

sei TN.cz