Princ Albert?

Budou se princi vysmívat? Britové varují Kate před tímto jménem

Kate a William ukázali druhého syna
Zdroj: Enex
Kate a William ukázali druhého syna
Téma:

Co nevidět se svět dozví jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Mezi favority, které sázkaři vybírali nejčastěji, je i jméno Albert. Britové ale rodiče malého prince před tímto jménem varují, chlapci by mohlo způsobit celoživotní posměch! Princ Albert se totiž říká i jednomu druhu piercingu penisu!

Bookmakeři nejvíce věří jménu Arthur, mezi dalšími favority sázkových kanceláří jsou ale také jména James, Philip a Albert. Všechno to jsou jména, která se v britské královské rodině objevují opakovaně, ale právě před posledním z nich královskou rodinu Britové varují.

 

Pokud Kate a William vyberou pro novorozence jméno Albert, jistě tím potěší královnu Alžbětu. Albert se totiž jmenoval její otec, který po nástupu na trůn vládl jako Jiří VI. Albert se jmenoval i manžel královny Viktorie.

 

Jenže právě s ním je spojena jedna legenda. Muži z vyšších společenských vrstev totiž na konci 19. století nosili velmi těsné kalhoty. Ve prudérní britské společnosti bylo zároveň nepřijatelné, aby se jim v kalhotách jasně rýsoval tvar penisu.

 

 

Princ Albert si tak údajně nechal do penisu zasadit ocelový kroužek, aby si ho pak mohl zavěsit na speciální háček schovaný na vnitřní straně kalhot. Ačkoliv neexistují žádné důkazy, že manžel královny Viktorie opravdu něco takového měl, jeden z piercingů penisu se po něm jmenuje "princ Albert", připomíná list Daily Mirror.

 

Britové se tak bojí, že pokud malému princátku Kate a William vyberou toto jméno, udělají z chlapce nejen mezi jeho vrstevníky terč posměchu.

 

Britové jsou z narození prince nadšeni, více v reportáži:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak mohla vypadat Kate tak dobře jen několik hodin po narození syna? Nečekané tajemství porodu!

Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!
8 věcí, které jste nevěděli o MEGHAN MARKLE

vbo TN.cz