těžká volba

Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo dítě!

Těhotná
Zdroj: Getty Images
ilustrační foto
Téma:

Žena čeká dítě s mužem, který byl v minulosti odsouzen za pedofilii. Sociální úřady jí proto chtějí dítě sebrat.

Těhotná žena pocházející ze severního Liverpoolu stojí před pro ni nemožnou volbou. Buď opustí manžela, nebo přijde o dítě.
 

Britka je totiž vdaná za pětačtyřicetiletého bývalého učitele ze základní školy, který byl v roce 2009 odsouzen za pedofilii. Policie u něj našla na 100 tisíc obscénních obrázků malých dětí.
 

O manželský pár, který nechce být jmenován, se nyní intenzivně zajímají úřady. Sociální pracovníci si totiž myslí, že otec pro dítě představuje příliš velké nebezpečí.
 

Chlípný učitel, který si odseděl ve vězení 15 měsíců, ale tvrdí, že se už poučil a měl by dostat druhou šanci. O nápravě svého manžela je přesvědčena i těhotná žena.

 

 

"Když mi na prvním rande řekl o své minulosti, byla jsem znechucená a šokovaná. Nikdy jsem nebyla zapletená s kriminálníkem. Potřebovala jsem čas, abych se s ním odvážila opět setkat. To, co udělal, je nechutné a odporné. Nicméně vím, že toho lituje a nikdy to nezopakuje, "řekla otevřeně Britka.
 

Sociální pracovníci jsou však jiného názoru a nemyslí si, že by dítě mělo někdy v životě zůstat o samotě s tímto mužem. Proto dali ženě na výběr.
 

"Je to nemožná volba. Nikdo by mě neměl k něčemu podobnému nutit. Nemají na to právo," brání se žena. Případ nebude uzavřen, dokud se dítě nenarodí. Ale zatím to vypadá tak, že se budoucí rodiče svého miminka vzdají.
 

Související témata:
hel TN.cz