Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2018 14:52
tragický osud

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

Tragická nehoda na Slovensku
Zdroj: facebook, Profimedia.cz

Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Tragédie se stala v úterý večer, kdy v Michalovcích hustě sněžilo. Míša odešla z domu, řekla, že jde k babičce, ale zamířila rovnou k trati. Postavila se na koleje a neuhnula do poslední chvíle. Když strojvedoucí ženu uviděl, nedokázal už srážce zabránit.

 

Před smrtí podle webu Novinky.sk poslala děsivou zprávu: "Budu tvým strážným andělem," stálo v smsce, kterou odeslala příteli. "Poprosím vás, přátelé, nepište, nevolejte mé Mišce - jistě nikomu neodpoví, už NIKDY...!" napsal zdrcený otec.

 

 

Co mladou ženu k tragickému činu dohnalo, není jasné. Nezanechala dopis na rozloučenou. Míša měla milující rodinu a spoustu přátel, kterým teď chybí. Údajně se ale nedávno rozešla s přítelem a přišla o práci v pekárně. Tyto životní okolnosti se tak mohly podepsat na jejím tragickém rozhodnutí.

 

Informaci o neštěstí potvrdila mluvčí košických policistů Lenka Ivanová: "Žena při srážce utrpěla poranění neslučitelná se životem. U strojvedoucího byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem.“

ham TN.cz