Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 2. 2019
horor v domě

Bulharská policie zatkla muže (25)! Nejspíš zabil celou svou rodinu

Služební vůz bulharské policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Otřesný případ řeší bulharská policie. Pětadvacetiletý muž měl údajně zavraždit svou rodinu sekerou a nechat jejich těla ležet v domě. Podle sousedů trpěl psychickými problémy.

Bulharské město Novi Iskar letos zažívá už druhou několikanásobnou vraždu. Policie v pondělí zadržela pětadvacetiletého muže, který nejspíš zabil své rodiče, bratra i babičku. Na místě činu se našla sekera, která by měla být vražedným nástrojem.

 

Těla objevili policisté poté, co o zmizení otce informoval jeho zaměstnavatel, jelikož se v práci dva dny neukázal. Policie zatím netuší, proč se muž rozhodl rodinu zabít, informovala německá ntv.

 

 

Podle informací zahraničních médií měl syn trpět psychickými problémy a léčit se na psychiatrii v letech 2015, loni i letos.

 

Už v lednu policie v Novi Iskaru řešila vraždu šesti lidí, a to otce, matky, syna, nevlastní dcery, jejího přítele i babičky. Všichni byli zastřeleni. Pachatel měl na místě činu spáchat sebevraždu. Vražda rodiny byla naplánovaná a provedena podle psychologů s naprostou přesností.

reg TN.cz
Reklama