úžasné bydlení

Bydlení budoucnosti: Krásný a levný dům vám postaví za 8 hodin

Dům z 3D tiskárny - 7
Zdroj: passivdom.com
Dům z 3D tiskárny
Téma:

Mnoho lidí sní o vlastním domě, ale ne každý si ho může dovolit. V posledních letech jsou na vzestupu domky vytištěné na 3D tiskárně. Tato metoda je velice rychlá a navíc cenově dostupná! Bydlení za dá "vytisknout" už za 800 tisíc korun.

Postavit dům je drahá a časově náročná záležitost. Proto se dnes mnoho společností snaží tento proces co nejvíce zjednodušit. Ukrajinská firma Passivdom vám na 3D tiskárně vytiskne nové bydlení už za 8 hodin!

 

GALERIE: Dům z 3D tiskárny

1
/
7
Zdroj: passivdom.com
Dům z 3D tiskárny - 1

 

Jejich stroj dokáže vytisknout stěny, střechu a podlahu domku s půdorysem 35 metrů čtverečních. Lidská práce přichází na řadu při montování oken, vodovodního potrubí a zavádění elektřiny. "Více než 100 milionů lidí nemá střechu nad hlavou. Rychlá výstavba cenově dostupných domů je nevyhnutelná," vyjádřil se zástupce firmy pro zahraniční média.

 

 

 

Tato obydlí jsou navíc velmi ekologická - elektrickou energii zajišťují solární panely. Cena bydlení začíná v přepočtu na částce 800 tisíc korun. Záleží na tom, jak velký domek zákazník požaduje. U větších domů cena roste a samozřejmě výstavba zabere i více času. Maximální doba tisknutí je však pouze jeden měsíc.

 

Na další 3D dům se můžete podívat ZDE.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
has TN.cz