galerie DOKONALÁ PROMĚNA

Klášter přestavili na obrovskou vilu! Podívejte se dovnitř

Bydlení v Klášteře
Zdroj: Profimedia
Téma:

Velmi zajímavá nemovitost se objevila na realitním trhu v Itálii. Klášter z patnáctého století předělali majitelé na luxusní dům, který teď prodávají za pět set milionů korun. Podívejte se, co za astronomickou částku kupec dostane.

Obří objekt v Toskánsku rozhodně není pro žádné troškaře. Má neuvěřitelných padesát ložnic, čtyřicet koupelen, rozlehlou knihovnu a samozřejmě kapli. Klášter z patnáctého století sloužil původně Františkánům, kteří zde provozovali nemocnici pro poutníky.

 

GALERIE: Bydlení v klášteře

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Bydlení v Klášteře - 1

 

Objekt má rozlehlou a uzavřenou klášterní zahradu, která poskytne novému VIP majiteli dostatek soukromí. Na chodbách se také nudit nebudete, jsou plné uměleckých děl od  středověkých maleb až po moderní umění.

 

 

V horních patrech domu je vstup na terasy, samozřejmě špičkově vybavené pro každou párty.  V zimních měsících pak můžete využít třeba saunu, či si užít teplo jednoho z mnoha krbů.

 

Cenovka pět set milionů korun je sice astronomická, nicméně kupec dostane unikátní objekt, kterých na světě opravdu příliš není. Jak se vám líbí využití starého kláštera? Napište nám do komentářů!

Související témata:
jox tn.cz / profimedia.cz