GALERIE LAS VEGAS

Z tohohle luxusu přechází zrak. A nestačí na něj peníze celého světa

Nejluxusnější hotel světa - 6
Zdroj: Profimedia
Téma:

Vítejte v Las Vegas! V továrně na sny i na peníze, kde nic není nemožné. Během jedné noci můžete vystoupat na Eiffelovku, sochu Svobody a stát se v kasinu milionářem. Jsou místa, kam se však ve Vegas normální smrtelník nedostanete. Pojďte se s námi podívat do hotelů, kde vám jen peníze pokoj nezajistí.

Hotelů je ve Vegas spoustu. Do některých hotelových pokojů v Las Vegas není šance se dostat, pokud nejste milionáři. Nejde jenom o cenu, která začíná na částce čtvrt milionu korun za noc, ale abyste se vůbec mohli ubytovat, tak musíte patřit mezi známé lidi, nebo znát někoho, kdo vás tam dostane. Pro normálního bohatého smrtelníka jsou tedy dveře zavřené.

 

GALERIE: Nejluxusnější hotel světa

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Nejluxusnější hotel světa - 1

 

Tyto apartmány nabízí ve městě heren maximální komfort: Luxusní ložnice, mramorové koupelny, střešní bazény, výhled na město, soukromou terasu a vlastní fitness se saunou. Do pokojů se hosté dostanou samostatným výtahem.

 

 

Podle odhadů dorazí do Las Vegas každý víkend asi 200 tisíc lidí. Pokud se sem také toužíte podívat a nepatříte mezi smetánku, která má do těchto pokojů dveře otevřené, nezoufejte. Odhaduje se, že jen na bulváru Strip je zhruba 62 tisíc hotelových pokojů, které stojí za návštěvu. V celém Vegas jich je asi 130 tisíc.

 

has TN.cz