podívejte se!

BYDLENÍ: Luxusní dům na čtyřech kolech zaparkujete kdekoliv!

Bydlení v maringotce
Zdroj: imgur.com
Téma:

Zvenku to vypadá jako obyčejná maringotka, někomu to může připomínat třeba i včelí úl. Uvnitř ale najdete plnohodnotný domov - bydlí v něm žena z kanadského Vancouveru. Podívejte se, jak se vše potřebné vešlo do tak malého prostoru.

Když se Isabella Mori rozhodovala, jaký dům si ve Vancouveru pořídí, už věděla, že netouží po rozlehlé vile, ale spíše po malém, snadno přesunutelném a ekologickém domečku. Oslovila tedy firmu Camera Buildings, aby vytvořili minidům podle jejích představ. Jak to dopadlo, se můžete podívat v naší galerii.

 

 

Galerie: Bydlení v maringotce

1
/
15
Zdroj: imgur.com
Bydlení v maringotce - 12

 

Na první pohled opravdu maličký prostor (necelých 18 metrů čtverečních) těží z chytrého využití místa. Povšimněte si hlavně obří vysouvací dvoupostelevyjíždějící ze schodu, který odděluje prostor s malou koupelnou a obývacím prostorem. Díky chytrému využití mřížovaných oken ve vrchní části stavby je celý prostor plný příjemného měkkého světla.

 

 

Kuchyň je velmi prostorná a prozrazuje, že v ní majitelka ráda tráví spoustu času. Samozřejmostí je lednička, trouba i další spotřebiče. Protože je celý dům na kolech, je možné se jednoduše přestěhovat. Podle majitelky nyní parkuje v přívěsovém parku v klidné části Vancouveru, ale pokud se rozmyslí, stačí objednat tahač a může se svým domem vyrazit, kamkoliv si zamane.

jox TN.cz