nadpřirozeno

Byl to úkaz z jiného světa? Mirkovi se v autě zjevila neznámá tvář!

Téma:

Nečekaný obraz se zjevil před očima nic netušícího slovenského řidiče na čelním skle jeho auta. Na Miroslava Schneidera upřeně hleděla neznámá tvář. Informovala o tom televize Markíza. Není to přitom první podobný úkaz, který na Slovensku zaznamenali.

Miro se s ničím podobným nikdy nesetkal, překvapení a zvláštních náhod ale mělo přijít ještě víc. Při cestě do práce se mu přímo na čelním skle objevila tvář neznámé osoby. "Těsně za Krupinou mi byla zima, tak jsem si přepnul topení na nohy. V té chvíli jsem na čelním skle začal vnímat oči, lícní kosti a najednou se vynořila celá tvář," popsal pro televizi Markíza Miroslav.

 

Celé to trvalo asi dvě minuty, ještě větší překvapení ale přišlo druhý den. Tvář se objevila znovu a stalo se něco zvláštního! "Když jsem se do toho snažil druhý den zasáhnout, vzal jsem hadřík, chtěl tvář setřít a v té chvíli mě píchlo v pravém boku," vzpomínal.

 

 

Co mohlo zjevení znamenat, si Miroslav nedokáže vysvětlit. Faktem ale je, že se mu tvář ukázala na nehodové silnici mezi Krupkou a Zvolenem, na které zemřelo už mnoho lidí. "Večer jsem zapálil svíčku, pomodlil jsem se a zmizelo to," dodal Miroslav.

 

Na Slovensku podobné zjevení není výjimkou. Před časem se lidem v podtatranské osadě zjevil Ježíš na dvířkách sporáku. Ve Stropově se zase Ježíš s Marií objevili na dvou kládách. "Přistupovat k takovým soukromým zjevení je potřeba uvážlivě. Jedním extrémem je odmítat jakýkoli typ zjevení, druhým extrémem je honit se za každým z nich," krotí vášně lidí církevní analytik Imrich Gazda.

mom TN.cz