Tragédie v Děčíně

Byla to vražda? Muž zemřel po pádu z balkonu, případ řeší kriminálka!

Martin Kočárek
Martin Kočárek
Aktualizováno 6.9. 2019 18:11
Téma:

Kriminalisté v Děčíně vyšetřují úmrtí muže po pádu z balkónu. Případem se zabývá tým, který má na starosti ty nejzávažnější násilné případy a jednoho člověka v souvislosti se smrtí muže už zadržel. Obviněn ale zatím nikdo nebyl.

Muž vypadl z balkónu ve třetím patře v děčínské Jungmannově ulici. Zranění, která po pádu utrpěl, byla natolik vážná, že zemřel na místě.

 

Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří se specializují na vraždy a nejzávažnější násilné trestné činy. Obviněn zatím nikdo nebyl, policie ale vyslýchá podezřelého.

 

"Šetříme násilný trestný čin, osobu podezřelou z tohoto činu jsme zadrželi a nyní pokračujeme v úkonech trestního řízení," potvrdila policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

 

Je proto možné, že případ skončí obviněním z vraždy nebo z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. Vyšetřovatelé také čekají na výsledky nařízené pitvy, která by měla objasnit především okolnosti, které pádu předcházely. Například to, jestli měl muž nějaká zranění ještě před tím, než z balkónu vypadl.

pez TN.cz