skandál v německu

Mladíci si jako oběť znásilnění vybrali mentálně zaostalou dívku

Mülheim an der Ruhr
Zdroj: Profimedia
Mülheim an der Ruhr
Téma:

Pětice chlapců ve věku 12-14 let znásilnila mladou dívku na západě Německa. Jednalo se o brutální útok, který byl podle německých medií sexuálně motivovaný. Server Der Tagesspiegel s odvoláním na výpovědi svědků napsal, že byla dívka lehce mentálně zaostalá.

Dívku měli chlapci znásilnit v odlehlé lesní části města Mülheim an der Ruhr v Severním Porýní-Vestfálsku. Zatím vyšetřovatelé ale netuší, jak přesně ke znásilnění došlo. Momentálně se snaží zjistit, za jakých okolností dívku do lesa dostali. Pachatelé ji mohli na dané místo nalákat, nebo odvést násilím.

 

Útočníci podle vyšetřovatelů pochází z Bulharska. Zahraniční tisk Frankfurter Allgeimeine Zeitung uvádí, že oběť pachatele znala. Po útoku byli všichni chlapci zadrženi, přestože se snažili před policií utíkat. Zneužité dívce byla poskytnuta psychologická péče. O jejím stavu média zatím mlčí.

 

 

Ačkoliv jsou všichni agresoři mladší 15 let, policie na čtrnáctiletého Georgiho S. uvalila vazbu. Úřady k rozhodnutí došly poté, co se prokázalo, že v minulosti už má záznam ze sexuálního napadení.

bk TN.cz