Kuriózní stížnost

"Bylo tam moc Španělů!" stěžuje si žena na pobyt ve Španělsku

Turistka si stěžovala, že bylo ve Španělsko moc španělů (pláž - ilustrační)
Zdroj: Profimedia
Pláž ve španělském Benidormu - ilustrační foto
Téma:

Až neuvěřitelná se zdá stížnost 81leté britské důchodkyně Fredy Jacksonové. Ta požaduje zpátky peníze za dovolenou ve Španělsku, protože se tam prý pohybovalo až moc Španělů. Z toho se prý žena po dvou týdnech pobytu dokonce rozplakala.

Britka pobývala ve městě Benidorm na jihovýchodě Španělska, na dovolenou se rozhodla vyjet se svou o dvacet let mladší kamarádkou letos v dubnu.


Fredě se nelíbilo, že byl hotel podle jejích slov plný Španělů, kteří k ní navíc byli drzí. "Zábava v hotelu byla zaměřená jen na Španěly - proč nemohou jet na prázdniny někam jinam?" citoval ženu britský Mirror.


"Moje dovolená byla tak zkažená, až jsem se z toho rozplakala," dodala Freda. Rozčílilo ji také to, že jakožto důchodkyním s problémy s pohybovým aparátem je hotel neubytoval v přízemí. Navíc byl jejich let zpožděný a cestovní kancelář je o tom prý vůbec neinformovala. Ta jim jako omluvu nabídla finanční kompenzaci.

 


Případy, kdy si na dovolených lidé stěžují až na neuvěřitelné věci, se ale objevují i u českých turistů. Výjimkou nejsou ti, kteří se v restauracích přímořských hotelů dožadují řízků nebo guláše.

 

"Stížnosti na příliš teplé počasí, chaluhy či ryby ve vodě, příliš slané moře nebo chybějící české kanály v televizi byly na denním pořádku," řekla pro TN.cz bývalá hotelová animátorka.


A co vadilo na dovolené vám? Zažili jste nějaký úsměvný moment v prostoru hotelu? Dejte nám vědět na facebooku nebo na zpravy@nova.cz!


"Lidem také vadilo, že jim hotelová služba měnila ručníky jen obden, že v jídelně bylo všechno se zeleninou nebo že si sousedé příliš užívají nočních aktivit. S tím delegáti či animátoři v místě pobytu mnoho nenadělají, proto už pak byly podobné problémy spíše úsměvné," dodala.

 


Vždy je proto potřeba si zjistit co nejvíce informací o hotelu i oblasti, do které se chcete vydat. Pokud se bojíte, že se nepodaří počasí, stačí si ho pojistit - některé cestovní kanceláře k pobytům už skutečně pojištění pěkného počasí nabízejí.

 

Na místě je také zařídit si klasické cestovní pojištění, které vás finančně ochrání v případě zranění, ztráty kufru či krádeže.

nor TN.cz