Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Robinsonův ostrov

"Bylo to k zblití!" pustil se Martin do Niky. Čím ho kráska vytočila?

Nika a Martin
Zdroj: TN.cz
Co Martinovi na Nice vadilo?

Reality show Robinsonův ostrov je plná lží, přetvářky a taktiky. Není tedy divu, že když se na své účinkování na Ostrově dívají Robinsoni zpětně, je jim ze sebe kolikrát do breku. A nejen ze sebe, ale i z ostatních.

V talkshow Jak to vidí Robinsoni se Martin Vévoda spolu s Nikou Donéovou vrátili k poslední kmenové radě. Nika se tam pustila do vysvětlování toho, jak to bylo se sebemrskačským přeseknutím vlastního lana při hře o odměnu.

 

Nika tvrdila, že šlo o gesto, kterým chtěla ukázat, že se skutečně nejvíc obětuje pro tým. V talkshow později přiznala, že to ale úplně upřímné nebylo. "To bylo divadelní představení, to byla show," popsala svůj výstup na kmenové radě. "Bylo to k zblití," usadil ji se smíchem Martin.

 

 

Bavili se ale i o tom, proč nakonec z Ostrova vyloučili Jakuba! Proč si myslí, že se zbláznil? A komu by Robinsoni zakázali chodit bez kalhot? Podívejte se na talkshow Jak to vidí Robinsoni!

 

Přihlaste se do dobrodružné reality show Robinsonův ostrov! Formulář najdete ZDE 

 

Reality show Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Poslední díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NA POKRAJI ZHROUCENÍ: Odměřený vzkaz od manželky ho zničil. Jakub vysvětluje, co se stalo

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

Robinsonka Petra prožívá kvůli vážné nemoci velkou bolest! Její vzkaz dojal tisíce lidí

mom TN.cz