robinsonův ostrov

Bylo vyloučení Radima proti pravidlům? Řekl, jaká byla pravda

Robinsonův ostrov - Radim a Katka - 4
Zdroj: TV Nova
Robinson Radim

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. A pro mnohé to byla ta nejvíc šokující epizoda vůbec. Vypadli totiž hráči, kteří s tím vůbec nepočítali.

Podle slov moderátora Ondřeje Novotného byl středeční díl přímo epický. O tom, co se stalo, si v pořadu Jak to vidí Robinsoni povídal s Bárou a Radimem. Právě pro Radima totiž bylo vyloučení hodně překvapivé.

 

Poprvé nedomyslel důsledky svého chování, když s ostatními probíral možnost, že se rozdělí o vyhrané peníze, a to výměnou za hlas ve finále. Za to si vysloužil okamžitou letenku domů. 

 

"Myslel sis, že to dopadne jinak?" ptal se ho Ondra. "Myslel. Vůbec mi nedošlo, že jen to, že tu možnost zvážím, bude proti pravidlům. Že mě domů dostane taková drobnost. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Vůbec mě nenapadlo, že taková varianta je možná," svěřil se Radim.

 

 

Proč musel vypadnout, chápal, smířit se s tím ale nehodlal. Podle něj nebyl verdikt úplně spravedlivý. "Nebylo jasně domluvené: Mirku, když mi dáš hlas, tak já ti ty prachy dám. Řekl jsem mu: Co si myslíš o tom, kdybych ti nabídl prachy? On mi řekl, že je to blbost a je to proti pravidlům. Tak jsem řekl, že jdeme od toho," vysvětlil.

 

"OK, to je tvůj pohled na věc, nechám ti ho. Náš byl evidentně jiný," reagoval moderátor Ondra. Svého chování ale Radim litoval. "Měl jsem silnou pozici, tenhle prvek vůbec nebyl nutný. Mrzí mě, že jsem s tím nápadem vůbec přišel," přiznal.

 

Ondřej poznamenal, že po jeho vyřazení zbyla v soutěži spousta hráčů, kteří neudělali žádný velký tah. "Přesně. Tuhle skvadru už bych zvládnul," dodal Radim. Spolu s ním opustil ostrov také jeden z jeho nejbližších spojenců Petr.

 

Co o vyřazení Petra Radim řekl? A jaký názor skutečně měl na Katku? Nejen na to se podívejte v celém díle pořadu Jak to vidí Robinsoni! Pondělní díl Robinsonova ostrova si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Ponorku nemusíte zažít jenom na ROBINSONOVĚ OSTROVĚ!
5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

mom TN.cz