zásah v bytovce

Tragický požár bytu v Kladně: Jeden mrtvý, evakuovali desítky lidí!

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 25.1. 2020 09:11
Téma:

V sobotu kolem páté hodiny ranní vyjížděla policie k požáru bytu v panelovém domě v Kladně. Původně se měl ozvat také výbuch, ten hasiči vyvrátili. Záchranné složky musely z budovy evakuovat desítky lidí. Během výbuchu zemřela jedna žena, další nájemník skončil v nemocnici s popáleninami.

Požár vypukl v jednom z bytů v jedenáctipatrovém panelovém domě v ulici Americká v kladenské městské části Kročehlavy. "Na místě všechny složky IZS, probíhá evakuace cca stovky nájemníků," napsala policie na svém twitteru.

 

Při evakuaci pomáhaly dvě desítky policistů. Dva z nich se nadýchali kouře. Záchranáři je ošetřili a poté mohli pokračovat v práci. 

 

 

V bytě, který zničil požár, našli policisté mrtvou ženu ročník 1958. S ní byl uvnitř ještě muž ve stejných letech, kterému se podařilo vyběhnout ven. Záchranáři ho poté převezli do nemocnice s popáleninami. 

 

Všechny obyvatele se podařilo dostat ven a budou převezeni do náhradního ubytování. "Podle posledních informací je na místě čtrnáct zraněných," uvedli hasiči na twitteru. 

 

GALERIE: Při výbuchu bytu v Kladně zemřela žena

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Výbuch bytu v Kladně

TN.cz