bratislava

Auto slovenské miss srazilo na přechodu školačku (18). Na místě zemřela

Finalistka miss Kralevich
Zdroj: archiv Daniely Kralevich
David Mimra
David Mimra
Publikováno 22. 9. 2020
Téma:

Tragickou nehodu, při které zemřela osmnáctiletá školačka, vyšetřují policisté v Bratislavě. Luxusním SUV ji měla v plné rychlosti podle slovenských médií srazit bývalá miss Daniela Kralevichová.

K nehodě došlo v pondělí krátce po dvanácté hodině v městské části Ružinov. Přes přechod pro chodce přecházela mladá dívka. Řidička luxusního vozu ji ale zřejmě vůbec neviděla a v plné rychlosti dívku srazila.

 

Za volantem měla sedět podle slovenských médií bývalá finalistka Miss Universe Daniela Kralevichová. “Můžu potvrdit zásah záchranářů. Bohužel, mladou ženu se jim zachránit nepodařilo. Ta podlehla svým zraněním,“ řekla pro Nový Čas mluvčí záchranářů Alena Krčová.

 

 

Luxusní SUV zastavilo až zhruba 20 metrů za přechodem. Ještě dál pak leželo bezvládné tělo mladé dívky. “Požití alkoholických nápojů dechová zkouška u řidičky neprokázala. Další okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí pro Nový Čas.

 

 

V autě seděla Kralevichová v době nehody i se svou matkou. Ani jedné se nic nestalo. Podle informací deníku se ale bývalá miss po nehodě nervově zhroutila a záchranáři ji museli ošetřit.

TN.cz