Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

BYZNYS SETKÁNÍ, KTERÉ ŠETŘÍ VÁŠ ČAS I PENÍZE

Smart Network
Zdroj: Smart Network
Téma:

I když dnešní doba přeje online a sociálním sítím, ukazuje se, že úspěšné podnikání vyžaduje skutečné vztahy, které se budují nejlépe postaru – osobně!

 

Moudří podnikatelé už také pochopili, že nemá smysl si na svých kontaktech “sedět”, naopak je užitečné se o ně podělit! Prospěšnost, sdílení a důvěra, to jsou základní elementy úspěchu.

A to je důvod, proč vznikají koncepty řízených podnikatelských networkingů, ať ve formě akcí nebo klubů. Jedním z expandujících konceptů u nás v ČR je Podnikatelský klub Smart Network, jehož kluby v současné době můžete libovolně v rámci jednoho členství navštěvovat v Brně, v Jihlavě i v Praze. Smart Network se kromě velmi přátelské atmosféry vymyká běžným byznysovým konceptům zejména právě tím, že jde o klub bez hranic. Jako členové totiž nejste limitováni ani regionem, ani oborem, věkem či pohlavím.

Podívejte se, jak to chodí ve Smart Network


Rozšiřujme se po celé ČR!

Smart Network je brněnská společnost působící čtvrtým rokem. „Nyní se rozšiřujeme a nabízíme spolupráci formou franšízy. Kdo má chuť vytvářet nové sítě lidí ve svém městě může mě kontaktovat na emailu nebo telefonu,“ říká majitelka Ing. Gabriela Mrkvicová.

Být členem Smart Network klubu znamená být členem skupiny, kde všichni dodržují základní hodnoty: respekt a zájem o druhé, chuť a ochotu prospět si navzájem a inspirovat se.

Členové mezi sebou uzavírají obchody poměrně často, o čistokrevné obchodování jde ovšem až v druhé řadě. Hlavní je se poznat a dávat upřímná, opravdová a relevantní osobní doporučení na službu či product, s kterou máme zkušenost. Je to bezpečné a velmi upřímné a expertní prostředí, kde můžete získáte cenné informace a tipy pro svůj další posun v podnikání.A proč byste se měli do Smart Network klubu přijít podívat vy, kdo nemáte se seznamováním a oslovováním nových lidí žádné potíže? Najdete zde podobně naladěné a smýšlející podnikatele a v rámci jednoho setkání se seznámíte ne s jedním člověkem, ale hned s dvaceti.

Smart Network prostě funguje!

Reference členů také mluví samy za sebe.

Spolupráce a sdílení šetří čas, energii i peníze. Vaše podnikání může být nejen efektivní, ale i příjemné! Na viděnou na některé z našich akcí!

Kdo nezažije, nepochopí!
 

 

Související témata:
Komerční článek